Zadzwoń
58 326 09 70
Phone
Wyślij SMS
SMS
Utwórz kontakt
Vcard
+48 58 326 09 40
Menu
Zobacz jak do nas dojechać

O firmie

Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE spółka jawna

SCHEWE TO SALON SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH, SERWIS GWARANCYJNY MARKI FIAT, FIAT PROFESSIONAL, JEEP, SERWIS POGWARANCYJNY, AUTORYZOWANY SERWIS SAMOCHODOWY BOSCH.

 

Od kilkudziesięciu lat nazwisko Schewe jest znane w branży motoryzacyjnej. Początki sięgają blisko 40 lat wstecz, kiedy to Zdzisław Schewe otworzył niewielki warsztat blacharstwa samochodowego, który z czasem przekształcił w prężnie działającą rodzinną firmę.

 

Na markę zakładu Schewe pracowali wraz z mistrzem Zdzisławem jego synowie, których od najmłodszych lat wprowadzał w tajniki motoryzacyjnego fachu. Początkowo ojca wspierał najstarszy syn Krzysztof posiadający dyplom mistrza. Z czasem do ekipy dołączył Grzegorz - również mistrz. Rafał ukończył Wydział Mechaniczny Politechniki Gdańskiej i obecnie prowadzi salon sprzedaży samochodów. W ślady najstarszych braci poszedł również najmłodszy syn - Tomasz.

Zdzisław Schewe zawsze starał się być na bieżąco, jeżeli chodzi o branżę motoryzacyjną. Często bywając za granicą przyglądał się najlepszym zakładom, stosowanym w nich rozwiązaniom, technologiom napraw oraz obsłudze klienta, co z pewnością zaprocentowało szerokim gronem zadowolonych klientów.

 

Rodzinnej firmie zawsze przyświecało motto: "Praca bez ambicji rodzi niepowodzenie".

 

To właśnie te słowa mobilizowały ich do jeszcze cięższej i efektywniejszej pracy. Panowie Schewe mieli wspólne marzenie. Otworzyć nowoczesny salon obsługi samochodów, spełniający wszelkie światowe standardy. Ich wysiłek nie poszedł na marne. Udowodnili, że jeśli się tylko czegoś bardzo pragnie, to można osiągnąć wszystko!

 

W sierpniu 1998r. w porozumieniu z Fiat Auto Poland zapadła decyzja o rozpoczęciu budowy siedziby Dealera Fiata. W pięć lat później marzenia doczekały się realizacji. Dnia 22.11.2003 r. nieopodal trójmiejskiej obwodnicy na ulicy Kartuskiej 424 w Gdańsku, rodzina Schewe wraz z przyjaciółmi świętowała otwarcie wspaniałego i nowoczesnego obiektu składającego się z salonu samochodowego, serwisu, sklepu z częściami i zakładu blacharskiego. Przez te kilkadziesiąt lat działalności przekonali się, że maksymalny rozwój firmy można osiągnąć jedynie przez zadowolenie klienta. Pracownicy Centrum Obsługi Samochodów stali się pod ich kierownictwem zgranym zespołem specjalistów w swojej branży.

 

Szanowni obecni i przyszli Klienci - nigdy nie zapomnieliśmy o tym, że to Wy kształtujecie rzeczywistość naszej firmy i bez Was nie mogłaby ona istnieć. Dziękujemy!!!

Centrum Obsługi Samochodów  Rafał Schewe zaprasza!

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Osoba kontaktowa: Sławomir Lidke

Telefon: +48 58 326 09 50

Telefon: +48 730 099 213

Wyślij zapytanie na maila

Kontakt ubezpieczenia

Osoba kontaktowa: Anita

Telefon: 58 326 09 67

Telefon: +48 505 019 715

 

Wyślij zapytanie na maila

 

Kontakt z naprawy powypadkowe

Osoba kontaktowa: Rafał

Telefon: 508 250 790

Telefon: 508 250 780

 

Wyślij zapytanie na maila