Zadzwoń
58 326 09 70
Phone
Wyślij SMS
SMS
Utwórz kontakt
Vcard
+48 58 326 09 40
Menu
Zobacz jak do nas dojechać

Tipo. Nowe odsłony

PROMOCJE & INFORMACJE

wstecz

 

 Światowa premiera rodziny Tipo w komplecie: po czterodrzwiowym sedanie, zadebiutuje wersja pięciodrzwiowa i kombi.

Fiat wybiera genewską scenę, aby po raz pierwszy zaprezentować międzynarodowej prasie rodzinę modelu Tipo w komplecie, zwycięzcę prestiżowego konkursu "Autobest" w kategorii "Best buy car 2016". Czterodrzwiowemu sedanowi towarzyszą wersje pięciodrzwiowa i kombi.

Ale to jeszcze nie koniec nowości: w świetle reflektorów pojawi się nowy 124 Spider, którego można już zamawiać na głównych rynkach regionu EMEA, oraz Show Car oparty na modelu Fullback pickup, tak zaprojektowany, by zadowolić wymagania Klientów lubiących spędzać czas wolny aktywnie i modnie. Nie zabraknie rodziny 500: od nowej 500 w wersji wyposażenia S, przez SUV-a 500X nadal zbierającego świetne recenzje zarówno, jeśli chodzi o uznanie Klientów jak i wyniki sprzedaży, aż po 500L - lidera rynku w swoim segmencie.  To samochody bardzo zróżnicowane pod względem przeznaczenia i charakteru, ale wywodzące się z tych samych korzeni: od kultowego Fiata 500Przestrzeń wystawowa zarezerwowana jest również dla modelu Panda, który od zawsze łączy w sobie styl i wygodę, także w zabawnym samochodzie pokazowym "Kung Fu Panda" inspirowanym trzecią częścią filmu animowanego Dreamworks o tym samym tytule.

Na stoisku można będzie podziwiać czterodrzwiowego sedana w wersji "Lounge", w kolorze szarym metalizowanym "Maestro Grey", wyposażony w silnik turbodiesel 1.6 Multijet II Euro 6 o mocy 120 KM. Dowiódł on już olbrzymiego sukcesu handlowego: w ciągu dwóch pierwszych miesięcy sprzedaży, zebrano od Klientów prawie 20 000 zamówień.
Gamę Tipo uzupełniają odmiany hatchback oraz kombi, również w wersji wyposażenia "Lounge". Fiat Tipo hatchback zostanie zaprezentowany w dwóch wariantach: z silnikiem 1.6 Multijet II Euro 6 o mocy 120 KM w kolorze czerwonym metalizowanym "Rosso Amore" oraz z silnikiem 1.6 Multijet II o mocy 120 KM z automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem w kolorze czarnym metalizowanym "Cinema Black". Wersja kombi pojawi się w dwóch wersjach: kolorze szarym metalizowanym "Grigio Colosseo" i niebieskim "Blu Mediterraneo", ukrywając pod maską nowoczesny silnik diesel 1.6 Multijet II z automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem i benzynowy 1.4 T-Jet, obydwa o mocy 120 KM i spełniające normy Euro 6.

Te trzy wersje łączą wspólne wartości, ale każda z nich charakteryzuje się własnym stylem, tak zróżnicowanym, jak różne są grupy docelowe: rodziny, pary czy młodzi ludzie.
Rodzina Tipo powstała w oparciu o koncepcję "skills-no frills", łącząc cechy typowe dla idei marki Fiat w całej jej historii, czyli funkcjonalność, prostotę i charakter, oferując jednocześnie niezwykłą relację produktu do ceny.
Jeżeli chodzi o charakter, Fiat Tipo wykazuje się dynamicznym i silnym stylem w każdej swojej wersji.
Dla Klienta, prostota wyboru tkwi w ofercie silników i wersji wyposażenia odpowiadających potrzebom rynku.
Funkcjonalność jest cechą, która należy do DNA Fiata i od ponad 80 lat i która przyczyniła się do stworzenia całej serii modeli cieszących się ogromnym sukcesem. W tym przypadku, staranne zaprojektowanie przestrzeni wewnętrznej zapewnia bezkonkurencyjną, w swojej kategorii, przestronność wnętrza i pojemność bagażnika, a także dużą elastyczność wykorzystania, w szczególności w przypadku wersji kombi (Station Wagon).

Pod względem wymiarów, hatchback ma długość 4,37 m, szerokość 179 cm i wysokość 150 cm, natomiast model kombi zyskuje dodatkowo 20 cm na długości, osiągając 4,57 m. Jego wysokość wynosi 151 cm dzięki relingom dachowym montowanym w standardzie. Szerokość pozostaje niezmienna.
Pojemność bagażnika jest najlepsza w swojej kategorii: 420 l dla wersji hatchback i 540 l dla wersji kombi, wyróżniającej się innowacyjnymi rozwiązaniami, które zwiększają elastyczność wykorzystania.

Aby zapewnić precyzyjną jazdę, doskonałą przyczepność oraz możliwie najwyższy komfort dla pasażerów, nowy samochód oferuje niezawodny układ zawieszenia: z przodu niezależne koła z zawieszeniem typu McPherson, z tyłu koła wzajemnie połączone z belką skrętną. Obie konstrukcje zostały udoskonalone pod kątem redukcji masy, co przekłada się na obniżenie spalania.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Osoba kontaktowa: Dominik

Telefon: +48 58 326 09 50

Telefon: +48 508 250 783

Wyślij zapytanie na maila

Kontakt ubezpieczenia

Osoba kontaktowa: Anita

Telefon: 58 326 09 52

Telefon: +48 505 019 715

 

Wyślij zapytanie na maila

 

Kontakt z naprawy powypadkowe

Osoba kontaktowa: Rafał

Telefon: 508 250 790

Telefon: 508 250 780

 

Wyślij zapytanie na maila