Zadzwoń
58 326 09 70
Phone
Wyślij SMS
SMS
Utwórz kontakt
Vcard
+48 58 326 09 40
Menu
Zobacz jak do nas dojechać

Mopar® Connect – nowy poziom obsługi samochodu online

PROMOCJE & INFORMACJE

wstecz

 

Dzięki gwarantowanym przez Mopar® Connect funkcjom pozwalającym na kontrolowanie samochodu na odległość bezpieczeństwo i spokój będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że skorzystasz ze swojego smartfonaKilka dni temu ten nowy projekt Moparu zadebiutował w rodzinie Fiata 500 Mirror.

Mopar® - Oficjalny Partner Serwisowy dla marek grupy Fiat Chrysler Automobiles - zarządza również usługami online, które są dostępne w przypadku różnych modeli samochodów grupy FCA. Usługi te obejmują urządzenia telematyczne, ekrany dotykowe, aplikacje i strony internetowe, a także korzystanie z cyfrowych rozwiązań w zakresie nawigacji, rozrywki, bezpieczeństwa i ochrony, dzięki którym doświadczenia użytkowników związane z jazdą i obsługą samochodu będą lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Mopar® Connect to nowy zestaw usług online mających poprawić bezpieczeństwo pojazdów i umożliwić kontrolowanie ich na odległość; są one ściśle powiązane z usługami online Uconnect LIVE (np. eco:Drive, Jeep Skills i TomTom LIVE), do których teraz dołączyły usługi my:Car z nowymi funkcjami, my:Assistant i my:Remote Control.

Klienci, którzy wybiorą Mopar® Connect, mogą korzystać z szeregu usług dodatkowych, również poprzez aplikację Uconnect LIVE, w tym takich usług, jak Pomoc drogowa, Pomoc w razie wypadku lub Pomoc w razie kradzieży.

Można również kontrolować niektóre funkcje na odległość, na przykład zablokować lub odblokować drzwi samochodu bądź otrzymać powiadomienie, jeśli prowadząca go osoba przekroczy wyznaczony limit prędkości lub opuści wytyczony wcześniej na mapie obszar. Ponadto Mopar® Connect pozwala na wyświetlenie lokalizacji zaparkowanego samochodu i pewnych informacji na temat jego stanu, na przykład poziomu naładowania akumulatora, ciśnienia w oponach i poziomu paliwa. 

Za sprawą usług Mopar® Connect klient może dysponować danymi samochodu w czasie rzeczywistym i otrzymywać powiadomienia o wymaganych czynnościach serwisowych, np. bliskiej konieczności naładowania akumulatora lub zaplanowanej wymianie oleju silnikowego.

W razie wypadku drogowego Mopar® Connect natychmiast wysyła komunikat do Centrum obsługowego, które wysyła na miejsce zdarzenia niezbędną pomoc. Podobna procedura ma miejsce w przypadku kradzieży pojazdu: urządzenie wykrywa, że samochód porusza się bez kluczyka w wyłączniku zapłonu, uaktywnia tryb wsparcia i wysyła komunikat do Centrum obsługowego, które kontaktuje się z klientem.

Mopar® Connect to szereg usług przewidujących rozwiązania dostosowane do różnych typów klientów: od użytkowników prywatnych po klientów biznesowych, między innymi przedsiębiorców, freelancerów lub firmy dysponujące flotą pojazdów. Poza tym przewidziano pełen pakiet do zarządzania flotami, aby bezpiecznie i skutecznie móc monitorować całą posiadaną flotę i nią zarządzać.

Debiut Mopar® Connect miał miejsce kilka dni temu w przypadku rodziny Fiata 500 Mirror, nowej gamy dedykowanej tym klientom, którzy nie potrafią żyć bez ciągłego kontaktu ze światem poprzez „sieć" i którzy interesują się najnowszymi nowinkami technologicznymi. Kilka przyjaznych instrukcji przygotowanych na strony internetowe i zamieszczonych na platformach społecznościowych marki Fiat obrazuje działanie systemu UconnectTM 7" HD LIVE z ekranem dotykowym, który jest przystosowany do aplikacji Apple CarPlay i kompatybilny z aplikacją Android AutoTM oraz obsługuje usługi Mopar® Connect, w gamie Fiata dostępne na zamówienie po raz pierwszy.

Jednocześnie Mopar wprowadza Mopar® Connect, jako produkt akcesoryjny, który będzie można nabyć już po zakupie samochodu, aby spełnić potrzeby użytkowników już poruszających się samochodami grupy FCA po naszych drogach.

 

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Osoba kontaktowa: Dominik

Telefon: +48 58 326 09 50

Telefon: +48 508 250 783

Wyślij zapytanie na maila

Kontakt ubezpieczenia

Osoba kontaktowa: Anita

Telefon: 58 326 09 52

Telefon: +48 505 019 715

 

Wyślij zapytanie na maila

 

Kontakt z naprawy powypadkowe

Osoba kontaktowa: Rafał

Telefon: 508 250 790

Telefon: 508 250 780

 

Wyślij zapytanie na maila