Zadzwoń
58 326 09 70
Phone
Wyślij SMS
SMS
Utwórz kontakt
Vcard
+48 58 326 09 40
Menu
Zobacz jak do nas dojechać

Marka samochodów dostawczych numer 1 na polskim rynku wprowadza „Fiat Professional Abonament”.

PROMOCJE & INFORMACJE

wstecz
 • Marka Fiat Professional wprowadza program finansowania samochodów dostawczych w formie stałego miesięcznego abonamentu bez potrzeby angażowania jakiekolwiek kapitału na wpłatę początkową.
 • W ramach abonamentu Klient otrzymuje nowy model z gamy Fiat Professional na 24 miesiące w wybranym przez siebie wariancie opłaty wstępnej i rocznego przebiegu.
 • Abonament pokrywa większość wydatków użytkowania pojazdu, a Klient ponosi tylko podstawowe koszty związane z jego eksploatacją, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy.
 • „Fiat Professional Abonament" jest skierowany zarówno do Klientów prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), jak i Klientów instytucjonalnych, posiadających rozbudowane floty pojazdów.

 

 

To, co wyróżnia „Fiat Professional Abonament" od podobnych tego typu programów dostępnych na rynku, to kompleksowość. W racie abonamentu są zawarte nie tylko finansowanie oraz podstawowe przeglądy, ale kompletna obsługa serwisowa, pełne ubezpieczenie, a nawet komplet opon zimowych.
„Fiat Professional Abonament" jest skierowany zarówno do Klientów prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), jak i Klientów instytucjonalnych, posiadających rozbudowane floty pojazdów.
„Fiat Professional Abonament" został przygotowany w ramach programu FCA Fleet Services, którego operatorem jest FCA Leasing we współpracy z ALD Automotive. 
Z myślą o wygodzie Klientów dostępne są trzy wysokości opłaty wstępnej: 0%, 5% lub 10% i aż cztery opcje rocznego przebiegu (20,- 30,- 40,- a nawet 100 tys. km). 
W stałym, miesięcznym abonamencie zawarte są:

 • Finansowanie nowego samochodu na okres 24 miesięcy w oparciu o stałą stopę procentową;
 • Pełne ubezpieczenie komunikacyjne AC/OC/NW z udziałem własnym 1500 zł;
 • Pełna obsługa serwisowa;
 • Komplet opon zimowych;
 • Rejestracja pojazdu;
 • Samochód zastępczy do 3 dni;
 • Assistance.

Dodatkową korzyścią „Fiat Professional Abonament" jest gwarancja zwrotu samochodu na koniec umowy. Klient może wówczas wymienić samochód na nowy, odkupić wynajmowany pojazd lub zwrócić go i zrezygnować z dalszej kontynuacji programu.
Flota dostępnych w „Fiat Professional Abonament" aut obejmuje wybrane wersje najbardziej popularnych modeli: numer jeden na krajowym rynku samochodów dostawczych Fiat Ducato, ładowny i kompaktowy Talento Furgon i Talento Kombi, a także Doblò Cargo oraz Fiorino.

"Fiat Professional Abonament" to nowatorskie i kompleksowe rozwiązanie finansowe oferujące wygodę Klientom, którzy w tym roku planują zakup nowych samochodów dostawczych do firm. Program jest dostępny u wybranych dealerów marki. 

Po szczegółowe warunki zapraszamy do naszego salonu lub na  stronę www.abonament.fiatprofessional.pl

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Osoba kontaktowa: Dominik

Telefon: +48 58 326 09 50

Telefon: +48 508 250 783

Wyślij zapytanie na maila

Kontakt ubezpieczenia

Osoba kontaktowa: Anita

Telefon: 58 326 09 52

Telefon: +48 505 019 715

 

Wyślij zapytanie na maila

 

Kontakt z naprawy powypadkowe

Osoba kontaktowa: Rafał

Telefon: 508 250 790

Telefon: 508 250 780

 

Wyślij zapytanie na maila