Zadzwoń
58 326 09 70
Phone
Wyślij SMS
SMS
Utwórz kontakt
Vcard
+48 58 326 09 40
Menu
Zobacz jak do nas dojechać

Marka Jeep® ponownie zaskoczyła odwiedzających Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne w Genewie 2019

PROMOCJE & INFORMACJE

wstecz

WIĘCEJ JEEPA NIŻ KIEDYKOLWIEK

Ewolucja od samego początku była częścią DNA marki Jeep®. To siła napędowa do odkrywania nowych terenów, zarówno na szlakach, jak i w mieście. Ta ewolucja przyniosła nienasycone pragnienie czegoś więcej. Wolność, niekończące się możliwości, zabawa i wydajność to wartości, które sprawiły, że Jeep jest najsilniejszą marką SUV na świecie. Teraz jest gotowy, by przełamać kolejną granicę: wprowadza nowe pojazdy Jeep® Plug-In Hybrid. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek do tej pory, możesz swobodnie jechać tam, gdzie chcesz.

 

BARDZIEJ NIEZALEŻNY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Nowa seria samochodów Jeep® Plug-In Hybrid została zaprojektowana z myślą o miejskich indywidualistach pragnących wolności, która towarzyszy szalonemu miejskiemu życiu i SUV-owi, który nigdy nie odmówi przygody. Jeep® na nowo definiuje koncepcję pojazdu na drogi i bezdroża oraz wprowadza nową erę doskonałości, w sposób, który może zrobić tylko Jeep®: bez kompromisów, bez skracania zakrętów, tylko jeszcze bardziej autentyczna i prawdziwa wolność.

 

BARDZIEJ ZDOLNY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Pojazdy typu Jeep® Plug-In Hybrid pozwalają na więcej, od dominacji na drodze do codziennej mobilności. Jeep® zastosował najbardziej innowacyjną technologię, aby nie tylko zelektryfikować silnik, ale także zapewniać większy komfort, większą wszechstronność i większą ciszę, a jednocześnie zagwarantować wszystkie atrybuty marki Jeep®.

 

 

WIĘCEJ ZABAWY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Jazda Jeepem nigdy nie była tak przyjemna. Wdrożenie najnowocześniejszej technologii pozwala marce Jeep® zaoferować większe możliwości terenowe i przeżywać jedyne w swoim rodzaju doświadczenia, które są sercem tej kultowej marki. Technologia napędu hybrydowego Jeep® Plug-In Hybrid zapewnia lepsze przyspieszenie, szybsze reakcja oraz elektryzującą wydajność.

 

WYDAJNIEJSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK

Prawdziwa moc to balans, a modele Jeep® Plug-In Hybrid opanowały tę sztukę, jednocześnie zarządzając spalinową i elektryczną mocą, stały się jeszcze bardziej wydajne, pozyskując jak najwięcej energii. Ta moc nie tylko zmniejsza emisję, ale także zapewnia większą kontrolę momentu obrotowego oraz lepszy współczynnik przełożenia pełzającego, gwarantując jeden z najlepszych możliwości Jeep® w historii.

 

Nowa seria samochodów Jeep® Plug-In Hybrid pojawi się w salonie Jeep Schewe w pierwszej połowie 2020 roku.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Osoba kontaktowa: Dominik

Telefon: +48 58 326 09 50

Telefon: +48 508 250 783

Wyślij zapytanie na maila

Kontakt ubezpieczenia

Osoba kontaktowa: Anita

Telefon: 58 326 09 52

Telefon: +48 505 019 715

 

Wyślij zapytanie na maila

 

Kontakt z naprawy powypadkowe

Osoba kontaktowa: Rafał

Telefon: 508 250 790

Telefon: 508 250 780

 

Wyślij zapytanie na maila