Zadzwoń
58 326 09 70
Phone
Wyślij SMS
SMS
Utwórz kontakt
Vcard
+48 58 326 09 40
Menu
Zobacz jak do nas dojechać

Fiat Tipo zwycięzcą plebiscytu Fleet Awards Polska 2018.

PROMOCJE & INFORMACJE

wstecz

 

  • W dnia 28 maja br. poznaliśmy wyniki prestiżowego plebiscytu Fleet Awards Polska 2018.
  • Najlepszym samochodem dla przedsiębiorców wybranym przez magazyn MŚP Biznes został bestsellerowy Fiat Tipo.
  • Nagrody zdobyły również dwa modele Fiaty Professional - Talento zdobył tytuł najlepszego Flotowego Średniego Samochodu Dostawczego, a Ducato - to jego odpowiednik w kategorii Dużych Aut Dostawczych.

      W zeszłym tygodniu poznaliśmy wyniki prestiżowego plebiscytu Fleet Awards Polska 2018. Najlepszym samochodem dla przedsiębiorców wybranym przez magazyn MŚP Biznes został bestsellerowy Fiat Tipo. Na podium uplasowały się również dwa Fiaty Professional - Talento zdobył tytuł Najlepszego Flotowego Średniego Samochodu Dostawczego, a Ducato - to jego odpowiednik wśród Dużych Aut Dostawczych.

 

      Plebiscyt Fleet Awards Polska jest corocznym konkursem, który już od ponad dekady wskazuje najlepsze samochody, produkty i usługi flotowe dostępne na polskim rynku. Projekt w zaawansowany merytorycznie i statystycznie sposób obiektywnie mierzy poziom zadowolenia i zaufania sfery B2B polskiej branży automotive do konkretnych produktów dostępnych w portfolio polskich importerów, dilerów, producentów, dostawców i franczyzobiorców związanych z branżą motoryzacyjną.

 

      Osobami decydującymi o tym, kto finalnie zostanie laureatem w poszczególnych kategoriach, są w klienci biznesowi, zarządcy flot, właściciele przedsiębiorstw, osoby bezpośrednio odpowiadające za politykę zakupową w firmach oraz firmy z sektora MŚP. Kategorie, w których wręczane są charakterystyczne statuetki, są odbiciem polskiego rynku i odpowiadają wprost strukturze polskich flot i obszarów operacyjnych codziennej eksploatacji pojazdów. Tym bardziej cieszą tytuły przyznane samochodom marek Fiat i Fiat Professional, które stanowią wyraz spełnienia realnych potrzeb branży flotowej w Polsce.

 

      Plebiscyt Fleet Awards Polska składa się zasadniczo z dwóch części - jest to głosowanie internetowe oraz Wielki Test Flotowy. W pierwszym etapie swoje głosy oddało blisko 20 000 osób odpowiedzialnych za zapewnienie sprawnego rozwoju swoich firm na różnym szczeblu decyzyjności oraz przeszło 100 dziennikarzy motoryzacyjnych. W drugim etapie - Wielkim Teście Flotowym - 318 jurorów oceniało 130 nominowanych pojazdów w trzech próbach dynamicznych oraz podczas jazd miejskich. Trzecią składową oceny jest wartość rezydualna danego modelu szacowana przez Info-Eksperta.

 

Najwyższe oceny w swoich kategoriach zdobyły aż trzy samochody z floty FCA - Fiat Tipo, który przez magazyn MŚP Biznes został uznany Najlepszym Samochodem dla Przedsiębiorców, oraz Fiaty Professional Talento i Ducato, laureaci w kategoriach odpowiednio: Flotowy Średni Samochód Dostawczy i Flotowy Duży Samochód Dostawczy.

 

Zapraszamy do naszego salonu, tu znajdziecie Pańswo wszystkie samochody potrzebne do Waszej firmy

 

 

 

Gdańsk ul. Kartuska 424 tel. 583260955

 

 

 

 

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Osoba kontaktowa: Dominik

Telefon: +48 58 326 09 50

Telefon: +48 508 250 783

Wyślij zapytanie na maila

Kontakt ubezpieczenia

Osoba kontaktowa: Anita

Telefon: 58 326 09 52

Telefon: +48 505 019 715

 

Wyślij zapytanie na maila

 

Kontakt z naprawy powypadkowe

Osoba kontaktowa: Rafał

Telefon: 508 250 790

Telefon: 508 250 780

 

Wyślij zapytanie na maila