Zadzwoń
58 326 09 70
Phone
Wyślij SMS
SMS
Utwórz kontakt
Vcard
+48 58 326 09 40
Menu
Zobacz jak do nas dojechać

FCA w Genewie

PROMOCJE & INFORMACJE

wstecz

FCA wybrała prestiżową genewską scenę, aby zaprezentować trzy ważne światowe premiery marek Alfa Romeo, Fiat i Jeep®, podczas jednego, wielkiego wydarzenia, które odbędzie się w Agorze, symbolicznym miejscu zaaranżowanym idealnie na skrzyżowaniu dróg komunikacyjnych wokół stoisk FCA na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa 2019.

Samochód inspirowany pięknem i wizja designu Alfy Romeo. 

Alfa Romeo wkracza do świata samochodów elektrycznych, prezentując nowy samochód koncepcyjny Alfy Romeo Tonale, średniej wielkości SUV-a. 
Tonale jest pierwszym hybrydowym samochodem typu plug-in oraz pierwszym średniej wielkości samochodem o nadwoziu SUV Alfy Romeo.  Zmienia on dotychczasowe reguły najszybciej rozwijającego się aktualnie segmentu, posługując się właściwym, typowym dla producenta sposobem, na który składa się włoski styl i niezrównana przyjemność jazdy.

Specjalne edycje Quadrifoglio Alfa Romeo Racing.
Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, Alfa Romeo zaprezentuje limitowane edycje specjalne Giulia Quadrifoglio i Stelvio Quadrifoglio „Alfa Romeo Racing" wyposażone w ekskluzywny pakiet tuningowy Aero kit wykonany z włókna węglowego i opracowany we współpracy z Sauber Engineering.

Fiat Concept Centoventi, krótka charakterystyka.
Fiat Concept Centoventi to zasadniczo „czyste płótno", pełne możliwości, które można pomalować zgodnie z gustami i potrzebami Klienta w dowolnym czasie lub dniu, bez ograniczeń indywidualizacji związanych z konkretnym momentem zakupu. Produkowany w jednej wersji kolorystycznej nadwozia, które może być „pomalowane" za pomocą programu „4U"; Klient ma do wyboru 4 rodzaje dachu, 4 zderzaki, 4 rodzaje kołpaków i 4 folie zewnętrzne. Zatem, podobnie jak nowoczesne urządzenia, samochód ten można swobodnie i dowolnie „aktualizować", jeśli chodzi o kolory, konfigurację wnętrza, konfigurację dachu, system multimedialny, a nawet zasięg akumulatora. To jedna z mocnych stron tego koncepcyjnego samochodu: właściciele nie muszą już czekać na nowe edycje specjalne czy face liftingi, ponieważ mogą „zmienić" swój samochód w dowolnym momencie. Model jest jeszcze bardziej rewolucyjny dzięki 120 dodatkowym akcesoriom, tworzących prawdziwie nowy model biznesowy oraz społeczność fanów Fiata Concept Centoventi.
Innymi słowy, Fiat Concept Centoventi jest odpowiedzią na prawdziwe wyzwanie projektowe i biznesowe, która urealnia funkcjonalnego ducha marki i oddaje hołd jej 120-letniej historii, prezentując jednocześnie nowoczesne podejście do niektórych charakterystycznych elementów stylu, co nawiązuje do Fiata Pandy z lat 80.

Fiat Concept Centoventi.

- Innowacyjny model biznesowy.

- Modułowe wnętrze z konfiguracją typu plug and play"

Innowacyjne materiały siedzeń i zagłówków.

Nowy opatentowany system otworów w desce rozdzielczej oraz nowy, 20-calowy zestaw wskaźników „Lingotto".

Samochód, jako narzędzie społecznościowe, dzięki nowoczesnemu wyświetlaczowi na pokrywie tylnej.

Modułowość źródła napędu daje zasięg nawet do 500 km.

Perfekcyjny dla biznesu i dla „car sharingu".

Podstawowe dane techniczne koncepcyjnego Fiata Centoventi.

  • Długość: 3680 mm
  • Wysokość: 1527 mm
  • Szerokość: 1740 mm (z lusterkami drzwi 1846 mm)
  • Rozstaw osi: 2430 mm
  • Zwis przedni: 658 mm
  • Zwis tylny: 592 mm

 

Nowy Renegade i Compass PHEV: moc i zasięg.

W centrum uwagi na stoisku Jeepa w Genewie są nowe hybrydowe modele plug-in wyposażone w akumulatory, które można ładować z zewnętrznego źródła zasilania, a co za tym idzie, mogą magazynować więcej energii elektrycznej. To rozwiązanie pozwala na użycie mocniejszych silników elektrycznych, co przekłada się na zasięg wynoszący około 50 kilometrów i prędkość maksymalną około 130 km/h na silniku elektrycznym zarówno dla Renegade, jak i Compass.Jednostki elektryczne działają w synergii z nowym 1,3-litrowym silnikiem benzynowym z turbodoładowaniem, by zwiększyć ogólną wydajność i moc. W przypadku Renegade'a moc wynosi 190 KM lub 240 KM, co zapewnia wyjątkową wydajność na drodze: przyspieszenie od 0 do 100 km/h w około 7 sekund. Te same parametry, choć wciąż oczekujące na homologację, są osiągane przez pierwszego hybrydowego Compassa plug-in. Również w Compassie jednoczesne działanie silnika spalinowego (ICE) i silnika elektrycznego zapewnia moc maksymalną do 240 KM.

 Alfy Romeo Tonale

Alfa RomeoTonale

 

Fiat Concept Centoventi

 

 

Nowy Renegade i Compass PHEV: moc i zasięg.

 

 

 

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Osoba kontaktowa: Dominik

Telefon: +48 58 326 09 50

Telefon: +48 508 250 783

Wyślij zapytanie na maila

Kontakt ubezpieczenia

Osoba kontaktowa: Anita

Telefon: 58 326 09 52

Telefon: +48 505 019 715

 

Wyślij zapytanie na maila

 

Kontakt z naprawy powypadkowe

Osoba kontaktowa: Rafał

Telefon: 508 250 790

Telefon: 508 250 780

 

Wyślij zapytanie na maila